Damarbetsbord rokoko

100987

DAMARBETSBORD, rokoko, mahogny, mässingsbeslag, höjd 70, 70x40, nyckel finns

Lös bordsskiva, fanérbortfall, skador, lagningar

Damarbetsbord rokoko

Budhistorik (6 bud)
18468
4 800
18467
18466
16300
10445

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.