Matgrupp i rokokostil mahogny

100977

MATGRUPP, 7 dlr, rokokostil, ryggbrickor med intarsia, mahogny, bestående av bord, karmstolar 1 par, stolar 6 st, bordets mått höjd 76, 130x90, senare iläggsskivor medföljer, varav 3 bredd 55, 1 bredd 40

Skador, slitage

Matgrupp i rokokostil mahogny

Budhistorik (30 bud)
12515
5 800
12519
5 600
12515
5 400
12514
5 200
12455
5 000

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.