Nils Olof Sjödén fotografi

100973

SJÖDÉN, Nils Olof (född 1953): Gatuperspektiv - New York,
signerad och numrerad Nils-Olof Sjödén, 1/15, pigmentfotografi, 94x84

Konst, Fotografi

Nils Olof Sjödén fotografi
Budhistorik (7 bud)
19953
3 400
18528
3 200
10611
10150
850
10033

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.