Sengustaviansk soffa

100972

SOFFA, sengustaviansk, 1800-talets början, längd 179

Omarbetad, bakstycke saknas, slitage, smärre skador

Sengustaviansk soffa

Budhistorik (4 bud)

7775
6 000
7774
2 400
6261
6174

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.