Fanerat skrin

100965

SKRIN, med intarsia, 1800-tal, höjd 12, 28x18, nyckel finns

Diverse

Fanerat skrin

Budhistorik (25 bud)
20040
2 400
19958
18982
19957
18982
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.