Roberto Matta färgetsning

100963

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad och numrerad, 32/125, färgetsning, bladstorlek 60x44

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (16 bud)
20159
3 400
19839
3 200
20158
19839
2 800
19232
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.