Antonio Clavé färglitografi

100962

CLAVÉ, Antonio (Spanien, 1913-2005): Porträtt, signerad och daterad Clavé 58, 32/50, färglitografi, bladstorlek 76x56

Antonio Clavé  färglitografi

Budhistorik (5 bud)
18923
12925
2 400
9868
7749
7748

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.