Supkalkar i silver

100961

SUPKALKAR, 1 par, silver, invändigt förgyllda, 1800-tal, höjd 11, vikt ca 174 g

Silver

Supkalkar i silver
Budhistorik (26 bud)
6675
5 800
19427
5 600
6675
5 400
19407
5 200
6675
4 800

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.