Vägglampetter i funkis

100956

VÄGGLAMPETTER, 1 par, funkis 1930-tal, höjd 39, glas och bemålad plåt, kommer från nedlagd biograf

Kortsidorna av glaset med smärre nagg, plåten med slitage

Belysning, Taklampor

Vägglampetter i funkis

Budhistorik (28 bud)
16640
6 600
16653
6 600
16640
6 400
16642
6 200
16640
6 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.