Bert Johnny Nilsson oljemålning

100955

NILSSON, Bert Johnny (född 1934): "Trähästen", signerad och daterad B Johnny Nilsson 1982, olja på duk, 116x89

Konst, Måleri

Budhistorik (26 bud)
19390
11 500
19394
11 000
19390
10 500
19378
10 000
19378
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 124 EUR, 1 314 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.