Skrin silver

100953

SKRIN, silver, importstämplar, rokokostil, 1900-tal, vikt ca 435g

Silver

Skrin silver

Budhistorik (12 bud)
16698
15422
2 800
16695
2 800
15422
1 700
9993
1 600

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.