Yrjö Edelmann färglitografi

100948

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Öppet fönster, signerad Y Edelmann, EA, färglitografi, bladstorlek 68x54

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (8 bud)
19556
1 400
14207
1 300
12548
10687
10612

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.