Yrjö Edelmann färglitografi

100947

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Man i slips, signerad Y Edelmann, 63/150, färglitografi, bladstorlek 86x61

fläckar

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (2 bud)

19531
750
6853
700

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.