Olof Walfrid Nilsson oljemålning

100945

NILSSON, Olof Walfrid (1868-1956): Getryggen i vinterskrud, signerad och daterad Olof W. Nilsson 1932, olja på duk, 60x94

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
18479
3 400
18075
3 200
18075
17984
550
15492
500

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.