Yrjö Edelmann färglitografi

100944

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Kvinna i naturen, signerad Y Edelmann, EA, färglitografi, bladstorlek 68x53

Yrjö Edelmann  färglitografi
Budhistorik (14 bud)
13342
19326
13342
1 400
19319
1 300
13342

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.