Lennart Sand oljemålning

100942

SAND, Lennart (född 1946): Björkdunge, signerad ochj daterad L Sand 85, olja på duk, 50x61

Konst, Måleri

Lennart Sand oljemålning
Budhistorik (18 bud)
17451
3 400
17449
3 200
17402
17402
2 800
17391
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.