Severin Nilsson oljemålning

100929

NILSON, Severin (1846-1918): Solros, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 25x23

Dukskada

Ändringar/tillägg
Dukskada

Konst, Måleri

Severin Nilsson oljemålning
Budhistorik (55 bud)
17443
8 400
17442
8 200
17438
8 000
17441
8 000
17438
7 600

Slutpris SEK:
8 400
821 EUR, 960 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.