Yrjö Edelmann färglitografi

100928

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Man i naturen, signerad Y Edelmann, EA, färglitografi, bladstorlek 68x54

gulnader

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (18 bud)
19275
1 800
19126
1 700
18944
1 600
19125
1 600
18944

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.