Roland Svensson litografi

100926

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad och numrerad Roland S. 147/350, färglitografi, 29x40

Roland Svensson litografi
Budhistorik (24 bud)
17319
2 800
16172
2 600
16846
2 600
16172
2 400
16845

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.