Servisglas

100910

SERVISGLAS, ca 109 dlr, olivslipade, bestående av, 12 likörglas, 26 starkvinsglas, 9 dricksglas, 29 selterglas, 10 snapsglas, 13 vitvinsglas, 10 vinglas

Slitage, nagg

Glas, Servisglas

Servisglas
Budhistorik (2 bud)

13097
1 800
8063
600

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.