Victor Vasarely färgserigrafi

100909

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely, 185/250, färgserigrafi, 70x60

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (12 bud)
17216
7950
16863
7950
1 900
16862
1 800

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.