Victor Vasarely färgserigrafi

100907

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely, 185/250, färgserigrafi, 62x62

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (9 bud)
19204
19140
19140
1 900
12094
1 800
11798
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.