Victor Vasarely färgserigrafi

100906

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely, 185/250, färgserigrafi, 62x62

Konst, Måleri

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (8 bud)
19437
16229
1 900
18996
1 800
16229
1 700
8563
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.