Victor Vasarely färgserigrafi

100905

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely, 185/250, färgserigrafi, 62x62

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (11 bud)
19201
2 400
17604
19091
17604
1 800
17096
1 700

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.