Victor Vasarely färgserigrafi

100903

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely, 185/250, färgserigrafi, 62x62

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (8 bud)
18496
19139
18496
1 700
17601
1 600
15966

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.