Bord med klaffar

100896

KLAFFBORD med låda, England, mahogny, 1800-tal, höjd 70, 74x49

Slitage och fanerskador, benfäste med skada

Bord med klaffar

Budhistorik (1 bud)

7405
2011-08-26 15:16:36

2011-09-11 kl 20:09
Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.