Rolf Lind fotografi

100894

LIND, Rolf (född 1936): "Raines siluett" signerad och daterad på baksidan Rolf Lind 190, kopierad 1980, gelatinsilverfotografi, 29,5x39,5

Konst, Fotografi

Rolf Lind fotografi
Budhistorik (3 bud)

10890
550
8632
500
6984
450

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.