Sybord empire

100893

SYBORD, empire, 1800-tal, mahognyfaner med intarsia, höjd 74, 55x34

Bruksslitage, låst, ej fungerande nyckel

Sybord empire

Budhistorik (12 bud)
8692
2 600
11107
2 400
8692
9894
8692
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.