Rolf Lind fotografi

100890

LIND, Rolf (född 1936): "Tjurfäktning i Barcelona" signerad och daterad på baksidan Rolf Lind april 1960, kopierad 1980, gelatinsilverfotografi, 29,5x39,5

Konst, Fotografi

Rolf Lind fotografi
Budhistorik (3 bud)

19758
10888
500
9781

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.