Sengustavianskt damarbetsbord

100889

DAMARBETSBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, mahognyfaner och mässingslister, höjd 68, 59X39

Renoverat, senare beslag, förlängda ben

Sengustavianskt damarbetsbord

Budhistorik (6 bud)
16816
3 200
14431
12828
950
11831
900
10682
850

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.