Rolf Lind fotografi

100887

LIND, Rolf (född 1936): "Textilkonstnären Raine Navins nykomponerade tyg fotograferade vi på Parboäng, södera Öland" signerad och daterad på baksidan Rolf Lind mars 1967, kopierad 1980, gelatinsilverfotografi, 29,5x39,5

Konst, Fotografi

Rolf Lind fotografi
Budhistorik (3 bud)

19970
17842
1 400
7425
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.