Folke Holmér oljemålning

100886

HOLMÉR, Folke (1900-tal): Landskap, signerad, olja på duk, 54x65

Konst, Måleri

Folke Holmér oljemålning
Budhistorik (1 bud)

9253
2011-08-30 17:15:30

2011-09-11 kl 20:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.