Rolf Lind fotografi

100885

LIND, Rolf (född 1936): "En gatlykta utanför Raine Navins atelje är bildens enda ljuskälla," signerad och daterad på baksidan Rolf Lind 1967, kopierad 1980, gelatinsilverfotografi, 29x40

Konst, Fotografi

Rolf Lind fotografi
Budhistorik (6 bud)
14897
11909
750
11862
700
10299
650
9913
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.