Rolf Lind fotografi

100883

LIND, Rolf (född 1936): "Lekande barn i en liten by utanför Barcelona," signerad och daterad på baksidan Rolf Lind april 1960, kopierad 1980-tal, gelatinsilverfotografi, 40x27

Konst, Fotografi

Rolf Lind fotografi
Budhistorik (4 bud)

19846
19845
650
18559
600
6120
500

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.