Esaias Thorén litografi

100877

THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -74, 119/250, litografi, 48x60

Esaias Thorén litografi
Budhistorik (29 bud)
19217
2 800
19216
2 600
19215
2 400
19214
19212

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.