Sam Markitante oljemålning

100876

MARKITANTE, Sam (1900-tal): Gatumotiv, otydligt signerad, olja på duk, 56x67

Konst, Måleri

Sam Markitante oljemålning
Budhistorik (3 bud)

15149
15146
8394

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.