Ragnvald Magnusson oljemålning

100873

MAGNUSSON, Ragnvald (1904-1984): "Fiskehamn i Bretagne", signerad Ragnvald M, olja på duk, 66x59

Konst, Måleri

Budhistorik (16 bud)
17306
4 200
16849
17305
3 800
16849
3 600
17211
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.