Folke Andreasson oljemålning

100872

ANDREASSON, Folke (1902-48): "De fyra elementen", signerad Folke Andreasson, olja på pannå, 63x52

Konst, Måleri

Folke Andreasson oljemålning

Budhistorik (31 bud)
17283
19 500
11912
19 000
11750
18 500
11705
18 000
11145
17 500

Slutpris SEK:
19 500
1 905 EUR, 2 229 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.