Salvador Dali litografi

100871

DALI, Salvador (1904-1989): Vattenfall signerad Dali 24/125 litografi, 53,5x43

Salvador Dali litografi
Budhistorik (44 bud)
19165
6 200
19244
6 000
19165
5 800
19240
5 600
19165
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.