Leoppold Fare oljemålning

100870

FARE, Leopold (1926-1996): Sommar, signerad Fare -67-68, olja på duk, 76x92

Konst, Måleri

Leoppold Fare oljemålning

Budhistorik (21 bud)
17279
17278
2 800
17274
2 600
17272
2 400
17270

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.