Leopold Fare oljemålning

100869

FARE, Leopold (1926-1996): "Pyrenéerna", signerad o daterad Fare -67-68, olja på duk, 113x133

Konst, Måleri

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (17 bud)
20049
3 400
19946
3 200
19924
19919
2 800
19827
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.