Tore Hamsun oljemålning

100868

HAMSUN, Tore (1912-1995): "Spansk landsby", signerad o daterad Hamsun -64, olja på pannå, 38x46

Mindre färgbortfall

Konst, Måleri

Tore Hamsun oljemålning
Budhistorik (3 bud)

15828
500
15021
6515

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.