Harald Lyth blandteknik

100867

LYTH, Harald (född 1937): "Turbulence", signerad Lyth, daterad a tergo 1986, blandteknik, 50x37

Ändringar/tillägg
Utställd galleri Olsson 1987

Konst, Måleri

Harald Lyth blandteknik
Budhistorik (10 bud)
18926
4 400
18653
4 200
7265
7263
7262

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.