Magdal Ringius oljemålning

100865

RINGIUS, Magda (1894-1979): "Frukter i skugga", signerad M Ringius, olja på pannå, 17,5x25

Färgbortfall

Ändringar/tillägg
Utställningsetiketter a tergo

Konst, Måleri

Magdal Ringius oljemålning

Budhistorik (19 bud)
17259
17255
3 800
17195
3 600
17253
3 400
17195
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.