Einar Jolin oljemålning

100864

JOLIN, Einar (1890-1976): "Kråka", signerad o daterad Jolin -37 olja på pannå, 22x27

Färgbortfall

Konst, Måleri

Einar Jolin oljemålning

Budhistorik (29 bud)
17243
21 000
17249
20 000
17243
16 500
17248
16 000
17243
15 500

Slutpris SEK:
21 000
2 052 EUR, 2 400 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.