Karl Erik Boman blandteknik

100863

BOMAN, Karl-Erik, (f. 1913): "Hotfullt ansikte", signerad o daterad K. E. Boman, blandteknik, 31,5x23

Konst, Måleri

Karl Erik Boman blandteknik

Budhistorik (2 bud)

16982
8900

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.