Knut Jansson oljemålning

100862

JANSSON, Knut (1882-1966): "Lundagatan Stockholm", signerad och daterad Knut Jansson -46, olja på pannå, 19x23

Konst, Måleri

Knut Jansson oljemålning

Budhistorik (16 bud)
14949
1 900
16314
1 800
14949
1 300
11039
11039
850

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.