Knut Jansson oljemålning

100861

JANSSON, Knut (1882-1966): "Blommande strandäng", signerad och daterad Knut Jansson -48, olja på duk, 38x46

Konst, Måleri

Knut Jansson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
17103
16163
16163
1 800
14071
1 700
16162
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.