Börje Mell oljemålning

100860

MELL, Börje (född 1911): Uppdragna båtar, signerad o daterad Börje Mell -53, olja på duk, 35x58

Konst, Måleri

Börje Mell oljemålning

Budhistorik (3 bud)

17238
12745
8896

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.