Ivar Morsing oljemålning

100859

MORSING, Ivar (född 1919): Fasader, signerad o daterad I Morsing -50, olja på duk, 31x63

Konst, Måleri

Ivar Morsing oljemålning
Budhistorik (14 bud)
14681
12754
2 800
11086
2 600
9991
9056
1 800

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.